Przez dwa dni Gdynia Arena żyła futbolem młodzieżowym na najwyższym krajowym poziomie. W XIX edycji turnieju dla piłkarzy do lat 12 "Arka Gdynia Cup" wzięło udział 20 zespołów z Polski i zagranicy! Triumfowało Zagłębie Lubin, broniąc tytułu sprzed roku.

– W tym turnieju w przeszłości brali udział tacy piłkarze, jak chociażby Arkadiusz Milik, który wielokrotnie był tu nawet królem strzelców, czy Paweł Wszołek, bądź Filip Modelski – mówi dyrektor turnieju, Tomasz Bobryk ze Stowarzyszenia Inicjatywa Arka Gdynia.

Pierwszy dzień zawodów to eliminacje w grupach, natomiast drugi to spotkania fazy pucharowej oraz bezpośrednie mecze o poszczególne miejsca. Po raz drugi w długiej już historii tej imprezy drużyna zdołała obronić tytuł zdobyty rok wcześniej, więc tym większe brawa należą się zespołowi Zagłębia Lubin. Gospodarze zawodów skończyli rywalizację na piątym miejscu.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tej imprezy!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem