Arek „Vegi” Nawojski ponownie opuszcza szeregi MAD DOG’S PACT

To już oficjalne - Arek "Vegi" Nawojski opuszcza szeregi MAD DOG'S PACT. Oznacza to, że jego powrót do "starego domu" nie zakończył się tak, jak zakładano.

Nawojski do MAD DOG’S PACT powrócił w styczniu 2021 roku. Wcześniej reprezentował te barwy przez ponad rok w latach 2018-2019, jednak opuścił zespół na rzecz Virtus.pro, a później Illuminar Gaming. Jego druga przygoda z PACT nie była jednak owocna, gdyż zespół nie zakwalifikował się do żadnego większego turnieju. Co więcej – MAD DOG’S PACT spadło z ESEA Main po barażach.

Zobacz również: G2 i Gambit z awansem na wiosenne finały BLAST Premier!

Słabe wyniki zaowocowały więc zwolnieniem „Vegiego”. Nie wiemy jeszcze kto zostanie następcą 20-latka. W kwalifikacjach do 3. sezonu Flashpoint zespół występował z Kamilem „suonko” Węgrzynkiewiczem, który jest związany kontraktem z PGE Turowem Zgorzelec. W kwalifikacjach do IEM Summer 2021 drużynę wsparł Bartosz „bnox” Niebis z Pompa Team. Bardzo możliwe, że podpisanie kontraktu z jednym z nich wiązałoby się z opłatą transferową dla ich aktualnych zespołów.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem