„ardiis” chwiliowo odsunięty od głównego składu Team Heretics

W najbliższym czasie Team Heretics będzie musiało radzić sobie bez jednego ze swoich zawodników. Ardis „ardiis” Svarenieks został odsunięty od składu ze względu na problemy zdrowotne.

Na początku czerwca Team Heretics zdecydowało o przeprowadzeniu rewolucji kadrowej. W zespole pozostał tylko Christian „lowel” Garcia Antoran. Do drużyny dołączyła między innymi dwójka zawodników wcześniej zwolonionych przez G2 Esports – Patryk „paTiTek” Fabrowski oraz Ardis „ardiis” Svarenieks. Wyniki na początku współpracy nie były powalające, a organizacja poinformowała o odsunięciu „ardiisa” od składu.

Zobacz również: VALORANT: „Ex6TenZ” kontuzjowany. Belg odsunięty od składu NiP

Powodem tej decyzji nie były jednak słabe występy, a zdrowie Łotysza. 23-latek zasiądzie na ławce rezerwowych do czasu uporania się z problemami zdrowotnymi. Do czasu jego powrotu jego miejsce w zespole zajmie Amine „Amilwa” Saidi. Młody Francuz nie miał jeszcze okazji pokazać się szerszej publiczności, gdyż występował jedynie w miksowym Volvo Peeks. Debiut zaliczy już we wtorek, podczas kwalifikacji do VCT Challengers 2.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem