APEL DO PZPN, EKSTRAKLASY I MINISTERSTWA FINANSÓW

W związku z trwającym obecnie w Polsce i na całym świecie kryzysem związanym z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Co V-2 Polska Izba Gospodarcza Branży Rozrywkowej i Bukmacherskiej zwraca się o podjęcie szybkich działań, które pozwolą na przetrwanie legalnie działających podmiotów oraz w dłuższej perspektywie umożliwią wspieranie odbudowania polskiego sportu oraz zapewnią większe przychody dla Skarbu Państwa.

Pilne działania i zmiany są konieczne, aby nie tylko pozwolić na przetrwanie legalnie działających bukmacherów i zachować miejsca pracy, ale także kontynuować ograniczenia funkcjonowania szarej strefy w Polsce.

Nadzwyczajna sytuacja z którą mamy obecnie do czynienia skłania do pogłębionej refleksji w powyższym zakresie. Wydaje się, że każda możliwość uzyskania dodatkowego źródła dochodu dla Skarbu Państwa jest godna rozważenia, zwłaszcza kiedy chodzi o rozwiązania sprawdzone przez wiele krajów Unii Europejskiej – czytamy.

KLIKNIJ ABY PRZECZYTAĆ PEŁNĄ TREŚĆ APELU

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem