Antonio Conte opuści Tottenham Hotspur?!

Coraz więcej wskazuje na to, że Antonio Conte już niebawem może przestać pełnić funkcję trenera Tottenhamu Hotspur. Umowa szkoleniowca wygasa w czerwcu, a strony są bardzo dalekie od osiągnięcia porozumienia w kwestii jego przedłużenia.

Antonio Conte przejął stery w Tottenhamie Hotspur w listopadzie 2021 rok. Włoch dokonał prawie niemożliwego i w sezonie 2021/2022 rzutem na taśmę zajął z „Kogutami” miejsce premiujące grą w Lidze Mistrzów. Początek kampanii 2022/2023 był równie obiecujący, jednak w ostatnim czasie zaobserwować można spory kryzys w szeregach Spurs. Okazuje się, że już niebawem 53-latek może opuścić tonący statek z północnego Londynu.

Zobacz również: Eden Hazard ponownie kontuzjowany!

Gianluca Di Marzio informuje, że Antonio Conte nie przedłuży swojego kontraktu i opuści Tottenham Hotspur!

Kontrakt włoskiego trenera wygasa już w czerwcu 2023 roku i od dłuższego czasu mówiło się o jego ewentualnym przedłużeniu. Wizja Conte i zarządu klubu z Danielem Levym na czele zdaje się znacznie różnić, a spory w sprawach sportowych i transferowych mogą doprowadzić do rozstania stron. Co ciekawe – zdaniem Di Marzio to „Koguty” są stroną, która zrezygnowała z dalszych negocjacji. Wszystko przez fakt wypowiedzi Włocha, które pośrednio atakują włodarzy i ich ruchy na rynku transferowym (bądź ich całkowity brak). Warto również wspomnieć, że Conte może zaliczyć miękkie lądowanie w Serie A, ponieważ jego nazwisko wymienia się w kontekście zastąpienia Massimiliano Allegriego w Juventusie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem