Anonymo z awansem do zamkniętych kwalifikacji Flashpoint 3!

Pierwszy sukces w kwalifikacjach do Flashpoint 3 na koncie Polaków. W czwartkowy wieczór Anonymo wywalczyło awans do zamkniętych kwalifikacji prestiżowych rozgrywek.

Przed rozpoczęciem ostatniego dnia trzeciej tury kwalifikacji do Flashpoint 3 w grze o kolejny etap pozostawały trzy polskie ekipy. Mowa o Anonymo, Illuminar Gaming oraz los kogutos. Do pełni szczęścia każdej ekipie brakowało dwóch zwycięstw. Jako pierwsze szanse na awans straciło Illuminar, które wypuściło z rąk zwycięstwo przeciwko DBL Poney (1:2). los kogutos odniosło zwycięstwo w meczu numer jeden (2:1 vs. Infinite), jednak uznali wyższość rywali w spotkaniu z GameAgents.

Zobacz również: Peppe „Peppzor” Bora zasila dywizję CS:GO w Fnatic

O wiele lepiej poradziło sobie Anonymo. Ekipa Pawła „innocenta” Mocka na początku bardzo pewnie rozprawiła się z OFFSET (2:0), a później pomściła kolegów z Illuminar pokonując DBL Poney bez straty mapy. Dwa zwycięstwa zagwarantowały im awans do zamkniętych kwalifikacji, które rozpoczną się 27 kwietnia. Przypomnijmy, że pula nagród w 1. i 2. sezonie Flashpoint wyniosła po milion dolarów. Warto dodać, że 3. edycja będzie również turniejem rangi RMR (umożliwiający awans na turniej rangi Major).

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem