Anonymo z awansem do play-offów Snow Sweet Snow 2!

Faza swiss w ramach Snow Sweet Snow 2 za nami. Do ostatniej chwili o awans walczyło Anonymo, które rzutem na taśmę zapewniło sobie udział w kolejnym etapie.

Droga Anonymo do play-offów Snow Sweet Snow 2 była bardzo zawiła. Polacy przegrali dwa pierwsze mecze fazy swiss i aby uzyskać promocję do kolejnego etapu musieli wygrać 3 spotkania z rzędu. W dwóch kolejnych starciach byli lepsi od swoich rywali (2:0 vs. Movistar Riders, 2:1 vs. GODSENT) i w piątek zmierzyli się z portugalskim sAw o awans do fazy play-off.

Spotkanie rozpoczęło się od mapy de_nuke wybranej przez Portugalczyków. Od samego początku stroną dominującą było Anonymo, które wypracowało sobie pięciopunktowe prowadzenie do zmiany stron. Po stronie atakującej wygrali wszystkie następne rundy i zamknęli mapę wynikiem 16:5.

Początek de_train również był obiecujący. Zapowiadało się, że drużyna Janusza „snaxa” Pogorzelskiego szybko dokończy dzieła i zakończy spotkanie wynikiem 2:0. sAw wzięło się jednak do roboty i w drugiej połowie „pociagów” wyszli nawet na prowadzenie, jednak Anonymo wróciło do żywych i doprowadziło do dogrywki, którą później wygrali. Mapa zakończyła się wynikiem 19:16, a cały mecz – 2:0.

Faza play-off Snow Sweet Snow 2 rozpocznie się już w poniedziałek. W kolejnym etapie zameldowało się również x-kom AGO, które awans wywalczyło już w czwartek.