Anonymo walczy o być albo nie być w kolejnym sezonie ESEA Premier

Już dziś Anonymo rozegra kolejne spotkanie w ramach relegacji 37. sezonu ESEA Premier. Kolejna porażka Polaków poskutkuje spadkiem do niższej ligi.

Ten sezon w ESEA Premier nie jest dla Anonymo zbyt udany. Polska formacja rozgrywki fazy zasadniczej zakończyła na odległym 8. miejscu w grupie B, co finalnie pozwoliło im na zajęcie 15. lokaty w całych rozgrywkach. Z tego powodu ekipa Janusza „snaxa” Pogorzelskiego była zmuszona do walki o utrzymanie w barażach.

Zobacz również: Team Finest kompletuje skład. „anarkez” drugim elementem układanki

Już w pierwszym spotkaniu Polacy musieli mierzyć się z DBL Poney. Spotkanie rozegrano w poniedziałek – zwycięzca meczu musiał wygrać zaledwie jeden mecz, by pozostać w ESEA Premier na kolejny sezon. Polsko-francuskie starcie nie poszło jednak po myśli naszych rodaków. Przy stanie 1:1 na mapie de_ancient Anonymo doprowadziło do dogrywki, w której uznali wyższość rywali.

Porażka „Anonimowych” oznacza, że nie ma już miejsca na błędy. Aby utrzymać się w lidze podopieczni Adriana „imd” Piepera muszą wygrać dwa kolejne spotkania. Ich rywalem we wtorkowym pojedynku będzie przegrany meczu sAw – bankaPEPSI. W decydującym meczu zmierzą się z przegranym meczu SKADE – Sprout.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem