Anonymo rozpoczyna współpracę z zespołem VALORANT

Anonymo otwiera nowy rozdział w swojej historii. Organizacja Mateusza "Sówka" Kowalczyka otworzyła dywizję VALORANT i nawiązała współpracę z zespołem, który wcześniej był znany pod nazwą YAZDA.

Anonymo na esportowej mapie polski widnieje od niedawna. Organizację w styczniu założył Mateusz „Sówek” Kowalczyk i skupiła się ona na scenie CS:GO. Przyszedł jednak czas na nowy rozdział. „Anonimowi” poinformowali dziś o pozyskaniu pełnego zespołu w VALORANT. Mowa o zawodnikach, których zobaczyć mogliśmy w drużynie pod nazwą „YAZDA”.

Dla nas jako drużyny jest to pierwszy kamień milowy, z którego wszyscy się ogromnie cieszymy. Współpraca z Anonymo stwarza nam szansę do jak najefektywniejszego rozwoju na scenie VALORANT w Polsce. Wraz z Anonymo jesteśmy podekscytowani i zmotywowani jak nigdy wcześniej do dalszej wspólnej pracy. Pokładam wielkie nadzieje w tym zespole i zrobimy co w naszej mocy, żeby gra naszej drużyny dostarczała dużo pozytywnych emocji – mówi trener, Kacper „belmonte” Mordak. 

Zobacz również: Illuminar Gaming zakończyło współpracę z dywizją VALORANT

Drużyna prowadzona przez „belmonte” dała się poznać szerszej publiczności podczas rozgrywek Beloud Cup oraz eliminacji do VCT Masters. Największym sukcesem formacji było zwycięstwo w czwartej edycji wcześniej wspomnianego Beloud Cup.

Zespół VALORANT w Anonymo prezentuje się więc następująco:

  • Albert „almo” Moscicki
  • Krystian „Freyy” Konopka
  • Dawid „kosti” Kostrzewa
  • Michał „nokocu” Michałów
  • Karol „KanT” Kantor

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem