Anonymo pierwszym polskim zespołem z awansem do kolejnego etapu SSS 3

Pierwszy dzień rozgrywek w polskiej grupie Spring Sweet Spring 3 Regionals. Pierwszą ekipą, która awansowała do kolejnego etapu zostało Anonymo.

W tym tygodniu ruszyła kolejna edycja Spring Sweet Spring. Polskie zespoły rozpoczęły walkę o awans do kolejnego etapu w środę. Wśród zaproszonych ekip znalazło się Anonymo, Wisła All in! Games Kraków, HONORIS oraz MAD DOG’S PACT. Jako pierwsze z szansami na tytuł pożegnało się PACT, które najpierw przegrało z Wisłą, a później z HONORIS.

Zobacz również: Izako Boars z kolejną porażką w 37. sezonie ESEA Premier

Szybki awans miał zagwarantować sobie zwycięzca pary Anonymo – Wisła. Spotkanie rozpoczęło się od de_ancient. Początek należał do ekipy Janusza „snaxa” Pogorzelskiego, która do połowy wypracowała sobie pięć punktów przewagi. Wiślacy po zmianie stron rzucili się do odrabiania strat i doprowadzili do dogrywki. Pierwsza mapa wpadła na ich konto dopiero po osiemnastu dodatkowych rundach, czyli aż trzech dogrywkach. Po chwili przenieśliśmy się na de_nuke, który został zdominowany przez Anonymo i zakończył się wynikiem 16:6. Wszystko miało wyjaśnić się na de_mirage, jednak niestety zespół „Białej Gwiazdy” osłabił brak Kuby „Markosia” Markowskiego. „Markoś” doznał problemów natury technicznej i zastąpił go Mikołaj „mouz” Karolewski. Mirage był bliźniaczo podobny do Ancienta – pięć punktów przewagi „Anonimowych” do zmiany stron i comeback ekipy z Krakowa. Tym razem zabrakło jednak bardzo niewiele i mapa zakończyła się wynikiem 16:14 na korzyść Anonymo.

Zwycięstwo zagwarantowało „snaxowi” i spółce udział w fazie swiss Spring Sweet Spring 3 Regionals. Wisła All in! nadal zachowuje szanse na awans – w piątek zmierzą się oni z HONORIS.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem