Anonymo nie zagra w Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej!

Zamieszanie na linii Anonymo - PLE w końcu wyjaśnione. Organizatorzy i drużyna wydali oświadczenie, w którym informują, że "Anonimowi" nie wystąpią w Dywizji Mistrzowskiej.

Tej jesieni kilka ekip z krajowego podwórka musiała podjąć decyzję w którym turnieju brać udział. Mowa oczywiście o ESL Mistrzostwach Polski oraz Polskiej Lidze Esportowej. Część ekip postawiła na rozgrywki od ESL, a część od Fantasy Expo. Znaleźli się również tacy, którzy podjęli się gry w obu kompetycjach. Jedną z takich formacji było Anonymo.

Zobacz również: Lyngby Vikings lepsze od AGO w finale 3. sezonu Funspark ULTI Europe

Kilka dni temu mecz „Anonimowych” w Dywizji Mistrzowskiej PLE z M1 Eden został jednak przełożony. Organizacja nie planowała wystawić do gry pierwszego składu, a nowopowstałą akademię. Z racji na chęć utrzymania najwyższego poziomu w najwyższej lidze organizatorzy postanowili przesunąć młodzików z Anonymo do Lotto Dywizji Profesjonalnej.

Co więc z miejscem zajmowanym przez ekipę „snaxa”? W środę o godzinie 18 odbędzie się baraż, w którym zobaczymy Creative AVEZ i PL123. Zwycięzca tego spotkania awansuje do Dywizji Mistrzowskiej.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem