Anonymo nie dało rady. Polacy spadają do ESEA Advanced

Niestety, ale Anonymo w kolejnym sezonie ESEA Premier nie zagra. Polacy przegrali decydujący mecz ze Sprout wynikiem 1:2 i tym samym spadli do ESEA Advanced.

W środę Anonymo rozgrywało jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie. Polska formacja po słabej fazie zasadniczej 37. sezonu ESEA Premier była zmuszona do gry w relegacjach. Już w pierwszym meczu baraży „Anonimowi” ulegli zawodnikom DBL Poney. Taki rezultat strącił ekipę Janusza „snaxa” Pogorzelskiego do dolnej drabinki, w której nie było już miejsca na pomyłki.

Zobacz również: Nowa organizacja na polskiej scenie CS:GO. Poznajcie Ungentium!

We wtorkowym meczu udało im się zwyciężyć z bankaPEPSI, więc o utrzymanie w lidze zawalczyli z niemieckim Sprout. Początek tego starcia był wymarzony dla drużyny znad Wisły. Na mapie de_mirage Anonymo zdominowało przeciwników i wygrało ją wynikiem 16:4. Na starcie drugiej mapy, de_dust2, role się jednak odwróciły i to Sprout było stroną dominującą. Polacy starali się o comeback, jednak finalnie nie udało im się doprowadzić do dogrywki. Wszystko miało rozstrzygnąć się na de_nuke. Niemcy byli znacznie lepsi już w pierwszej połówce, a dzieła dokończyli niedługo po zmianie stron triumfując wynikiem 16:7 i stosunkiem 2:1 w całym meczu.

Porażka oznacza, że Anonymo nie zagra w 38. sezonie ESEA Premier. Razem z Izako Boars „Anonimowi” powalczą o powrót do wyższej ligi w ESEA Advanced.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem