Anonymo kończy udział w European Development Championship 3

Sobota nie była najlepszym dniem w wykonaniu Anonymo. Polska ekipa przegrała mecz przeciwko Sinners i pożegnała się z play-offami trzeciej edycji EDC.

W obozie Anonymo panują bardzo dobre nastroje. Ekipa Pawła „innocenta” Mocka wywalczyła awans do Flashpoint 3 i zajęła trzecie miejsce w zamkniętych kwalifikacjach ulegając tylko Complexity oraz mousesports. W sobotę Polacy rozpoczynali bój o tytuł European Development Championship 3, a ich przeciwnikiem było czeskie Sinners.

Zobacz również: Gwiazdor Heroic z koronawirusem! Poprowadził zespół do zwycięstwa z BIG

Mecz rozpoczął się na de_inferno, które zostało wybrane przez Czechów. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, jednak Sinners po stronie broniącej było praktycznie bezbłędnie i oddało Polakom zaledwie dwie rundy. Anonymo wyrównało stan meczu na de_nuke’u po świetnym comebacku – przed zmianą stron to Sinners wypracowało sobie 5-cio punktową przewagę. Wszystko miało się wyjaśnić na de_vertigo. Decydująca mapa była jednak popisem sił ze strony „Grzeszników”, którzy wygrali ją wynikiem 16:4, a cały mecz wynikiem 2:1.

W walce o tytuł EDC 3 pozostał już tylko jeden Polak, Paweł „dycha” Dycha wraz ze swoim ENCE, który w półfinale zmierzy się ze SKADE. Wielki finał zaplanowany jest na niedzielny wieczór. Zwycięzca turnieju zgarnie nagrodę pieniężną w wysokości 17500 dolarów.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem