Anonymo i Honoris pierwszymi zespołami z awansem do ESL MP!

Za nami pierwszy dzień rozgrywek w zamkniętych kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski. Awans do fazy grupowej zapewniły sobie 2 drużyny - Honoris i Anonymo.

W zamkniętych kwalifikacjach ESL Mistrzostw Polski wystartowało 16 ekip. Zespoły walczą o cztery miejsca w głównym turnieju – większość meczów odbywa się w formacie BO3. Dodajmy, że w tym turnieju obowiązuje zasada podwójnej eliminacji (dopiero po dwóch porażkach kończy się udział w rozgrywkach). Dziś poznaliśmy dwie ekipy, które wywalczyły awans z drabinki wygranych.

Zobacz również: Kolejni zawodnicy opuszczają dywizję CS:GO MAD Lions!

Pierwszą ekipą, która zameldowała się w fazie grupowej ESL Mistrzostw Polski było Anonymo. Podopieczni Adriana „imd” Piepera na swojej drodze pokonali dwie drużyny, które również aspirują do awansu – StylDunów (16:12 de_train; 16:10 de_inferno) oraz Illuminar Gaming (19:16 de_nuke; 16:14 de_vertigo). Można więc powiedzieć, że ekipa Janusza „snaxa” Pogorzelskiego wykonała plan w stu procentach.

Drugą ekipą, która uzyskała awans jest Honoris. Organizacja „TaZa” i „NEO” w pierwszym meczu gładko rozprawiła się z Dr Pepper Team (16:4 de_train; 16:4 de_vertigo), jednak później nie było już tak łatwo. PGE Turów Zgorzelec na dwóch pierwszych mapach postawił im twarde warunki i po nuke oraz vertigo mieliśmy remis. Mecz odmienił się o 180 stopni na de_vertigo, które zostało zdominowane przez Honoris, które zgarnęło ostatnią część spotkania.

Pozostałych uczestników ESL Mistrzostw Polski wyłonimy już jutro. W grze pozostaje AVEZ, Dr Pepper Team, TPT, StylDunów, Illuminar Gaming oraz PGE Turów Zgorzelec.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem