Andrea Pirlo chciałby pracować z reprezentacją Polski!

Poszerza się lista piłkarskich znakomitości, które chętnie przyjęłyby propozycję prowadzenia reprezentacji Polski po Paulo Sousie. Jak dowiedział się serwis Sportowe Fakty WP, dopisać do niej należy legendę Juventusu - Andreę Pirlo.

Cezary Kulesza przyznaje w wywiadach, że dostaje mnóstwo propozycji od menedżerów. Analizuje poszczególne nazwiska. Przyznaje, że „kilka grubych ryb pływa w tym stawie”, choć wydaje się, że trop wciąż prowadzi do trenera z Polski. Faworytami pozostają Adam Nawałka, ewentualnie Marek Papszun (który czeka na rozwój sytuacji, nim zdecyduje o swojej sytuacji kontraktowej w Rakowie). Dowiedzieliśmy się już z medialnych przekazów, że swoje zainteresowanie posadą w PZPN wyrazili Fabio Cannavaro, Avram Grant, Juergen Klinsmann czy John Terry. Teraz do listy dołączyć należy byłego szkoleniowca Juventusu – Andreę Pirlo.

„Andrea prosił, aby panu przekazać, że rozmawiał już z polską stroną na ten temat” – poinformował Piotra Koźmińskiego z WP jeden ze współpracowników Włocha.

Andrei Pirlo nikomu nie trzeba przedstawiać. Mistrz świata, wicemistrz Europy, jeden z najlepszych pomocników w historii futbolu. Jak twierdzi Wojciech Szczęsny, również człowiek obdarzony największym spokojem, jaki spotkał w świecie futbolu. „To spokój, który budzi respekt. Na zasadzie: wiem, co robię” – przekonywał „Szczena” w ostatnim odcinku Foot Trucka.

ANDREA PIRLO ZOSTANIE SELEKCJONEREM REPREZENTACJI POLSKI – KURS LV BET: 12.00

Dziś prawdopodobnie nie ma sensu analizować wyboistych początków pracy trenerskiej Pirlo, pod kątem reprezentacji Polski. Wydaje się bowiem, że w tym konkretnym przypadku, gdy czekają nas zaledwie 2 miesiące przygotowań do baraży o mundial, wszelkie zagraniczne kandydatury stoją na straconej pozycji. Chyba że Cezary Kulesza zdecyduje się zaskakiwać nas równie mocno, jak niegdyś Zbigniew Boniek.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem