Amad Diallo już w drodze do Manchesteru United. Kosztował 37 milionów!

Jak potwierdza znany ekspert od rynku transferowego, Fabrizio Romano, już tylko kwestią pozostają przenosiny 18-letniego Amada Diallo z Atalanty Bergamo do Manchesteru United. Zawodnik poleciał do Rzymu, by dopełnić formalności związanych z pozwoleniem na pracę na Wyspach.

Amad Diallo to 18-letni napastnik lub skrzydłowy z Wybrzeża Kości Słoniowej, który aktualnie zbiera pierwsze szlify na boiskach Serie A. W minionym sezonie grywał jeszcze w Młodzieżowej Lidze Mistrzów oraz drużynie Atalanty w młodzieżowej Primaverze.

Diallo został zakupiony przez Manchester United już w minionym okienku, za niebagatelną sumę 37 milionów funtów, jednak formalności związane z transferem nie pozwalały na to, by od razu przeniósł się do Anglii.

Trener Atalanty Gian Piero Gasperini chciał nawet wypożyczyć go do końca obecnego sezonu, jednak wolą Manchesteru United jest sprowadzenie Diallo tak szybko, jak to możliwe po otrzymaniu paszportu.

https://twitter.com/fabrizioromano/status/1345767443281678336?s=21

Okazuje się, że temat jest na ostatniej prostej. Diallo załatwia w Rzymie ostatnie formalności i w ciągu kilku dni powinien zameldować się w Manchesterze. Ole-Gunnar Solskjaer chce jak najszybciej rozpocząć proces jego integracji z pierwszym zespołem Czerwonych Diabłów. Oczekiwania wobec piłkarza kupionego za blisko 40 milionów muszą być duże!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem