AlkoMaster to nowe wydarzenie na polskim rynku i pierwsza taka gala na świecie, o czym informują nas sami organizatorzy. Zamysł tego wydarzenia jest bardzo prosty: celebryci wezmą w nim udział w walkach na kontrolowane spożywanie alkoholu i wykonywanie kolejnych zadań. Kto lepiej poradzi sobie zarówno z pierwszym, jak i drugim elementem pojedynku, zostanie zwycięzcą. Pierwsza

AlkoMaster to nowe wydarzenie na polskim rynku i pierwsza taka gala na świecie, o czym informują nas sami organizatorzy. Zamysł tego wydarzenia jest bardzo prosty: celebryci wezmą w nim udział w walkach na kontrolowane spożywanie alkoholu i wykonywanie kolejnych zadań. Kto lepiej poradzi sobie zarówno z pierwszym, jak i drugim elementem pojedynku, zostanie zwycięzcą.

Pierwsza gala AlkoMaster odbyła się 27 listopada. Wydarzenie wzbudza sporo kontrowersji, ale również przyciąga spore zainteresowanie ze strony fanów. Wszystko za sprawą bardzo rozbudowanej listy uczestników, spośród których każdy posiada naprawdę liczne grono sympatyków. AlkoMaster ma być typowym wydarzeniem rozrywkowym i w żadnym stopniu nie jest to gala sportowa, choć elementy sprawnościowe pojawiają się w rywalizacji. Czy nowy projekt osiągnie sukces w szerszej perspektywie czasu? Na ten moment wiele wskazuje na to, że tak.

Czym jest gala AlkoMaster? Wszystko na jej temat tylko na ŁączyNasPasja.pl!

Jak twierdzą organizatorzy projektu, AlkoMaster to pierwsza profesjonalna gala w kontrolowanym spożywaniu alkoholu. To swoiste połączenie koncepcji gali sportowej z imprezą. Uczestnicy są podzieleni na kategorie wagowe, a także biorą udział w kilku rundach. Początkiem każdej rundy jest przyjęcie odpowiedniej ilości alkoholu, a następnie wykonywanie typowych zadań imprezowych, jak chociażby zdmuchiwanie papierowych kubeczków z pomocą balonika. Mamy tu trzy typy zadań: wyzwanie, logikę oraz sprawność. W tym pierwszym można spodziewać się tego, że uczestnicy będą zmuszeni zjeść coś naprawdę ohydnego. Logika to układanki oraz różne zadania aktywizujące umysł. Z kolei sprawność to chociażby wyścig w workach.

Jakie zasady obowiązują w AlkoMaster? Objaśniamy główne zasady!

Pojedynki składają się z trzech rund. W walce może spotkać się od dwóch do czterech uczestników, którzy są dzieleni na kategorie wagowe, aby wyrównać szanse rywalizacji. Na początku każdej rundy uczestnicy otrzymują określona ilość alkoholu: mogą to być shoty lub drinki. Jedną z żelaznych zasad jest brak „zapojki”. Do popicia uczestnicy mogą otrzymać jedynie piwo. Każdy uczestnik musi wypić przydzieloną ilość alkoholu przed przystąpieniem do zadania. Jak już mówiliśmy, w zadaniach mamy wyzwania, logikę, a także typowe zadania sprawnościowe.

Rundę wygrywa zawodnik, który lepiej poradzi sobie z zadaniem, aczkolwiek szybsze wypicie alkoholu też jest postrzegane jako atut w danej rundzie. Uczestnik, który wygra dwie z trzech zaplanowanych rund wygrywa pojedynek. Oczywiście zawody mogą skończyć się przez dyskwalifikację lub poddanie, jeśli uczestnik nie będzie w stanie kontynuować picia. Wszyscy zawodnicy i zawodniczki AlkoMaster zostali poddani badaniom lekarskim, a nad ich bezpieczeństwem podczas gali czuwa lekarz. Pojedynki nie polegają zatem na wypiciu jak największej ilości alkoholu, ale na szybszym lub bardziej stylowym wykonywaniu określonych zadań po wypiciu takiej samej ilości procentów.

Najpopularniejsze postacie na gali AlkoMaster

Duża popularność projektu bez wątpienia ma związek z celebrytami oraz osobistościami internetowymi zakontraktowanymi przez organizatorów. W pierwszym pojedynku na hali AlkoMaster 1 zmierzył się Kasjusz „Don Kasjo” Życiński oraz Maciej Rataj. Na gali występować będą również kobiety. W tym gronie możemy wymienić chociażby Evelone z Warsaw Shore czy Malubę z Project Lady. Już w tym momencie organizatorzy zatrudniają ponad 40 uczestników i uczestniczek, a zatem z pewnością nie zabraknie im zestawień w nadchodzących wydarzeniach.

Debiutancka gala AlkoMaster – karta walk i wyniki związane z pierwszą galą Alkomaster!

Pierwsza gala AlkoMaster odbyła się 27 listopada. W procentowe szranki stanęło 30 uczestników i uczestniczek, którzy w sumie stoczyli 12 pojedynków. Tak prezentują się wyniki pierwszej gali:

W walce wieczoru Don Kasjo pokonał Macieja Rataja.

W co-main event Hejter okazał się lepszy od Ferrariego.

W pojedynku kobiet Maluba zremisowała z Eveloną.

Megakot pokonał na pełnym dystansie Lorda Kruszwila.

Pedro i Alanik wygrali przez walkower z Kolarem i Lasikiem.

Arnold zwyciężył 2-1 w pojedynku z Paszą.

Psychotrop zremisował z Ćwiartsonem i BigJackiem.

Daniel Magical przegrał w walce z Lenką i Mią.

Fit.pl okazał się lepszy od Mielonidasa.

Konserwator i Kruszyna pokonali Norasa i BodyChrista.

TKM w dogrywce okazał się lepszy od Szofera.

Diabeł wygrał 2-1 z Żółwiem.

Pierwsza gala wzbudziła sporo emocji i choć zdarzały się pewne niedociągnięcia w samych zasadach zadań do wykonania, o tyle sam projekt wygląda obiecująco i już teraz może pochwalić się bardzo pokaźnym gronem nowych fanów. Druga odsłona AlkoMaster jest zaplanowana na marzec 2022.

AlkoMaster – jakie zakłady można obstawiać w dowolnej chwili?

Typowanie wyników AlkoMaster z pewnością nie należy do najprostszych. O ile w sportach walki możemy analizować zestawienia pod kątem doświadczenia i warunków fizycznych zawodników, o tyle tutaj musimy odgadnąć, kto w danym zestawieniu ma większą tolerancję na alkohol, a to jak wiadomo jest niezwykle trudne, zwłaszcza w takim trybie rozgrywania pojedynków. Niemniej jednak, obstawiając zakłady bukmacherskie na AlkoMaster można sobie zapewnić większe emocje w trakcie oglądania gali, a przy odrobinie szczęścia powalczyć także o dodatkową gotówkę.

Gdzie obstawiać zakłady na AlkoMaster i jakie dostępne bonusy?

AlkoMaster nie jest typowym wydarzeniem sportowym, a raczej eventem rozrywkowym. To sprawia, że nie wszyscy bukmacherzy będą mieli w swojej ofercie zakłady na to wydarzenie. Warto jednak na bieżąco sprawdzać ofertę legalnych bukmacherów, jako iż w wielu z nich może zdecydować na udostępnienie takich zakładów. W serwisie ŁączyNasPasja możesz sprawdzić ranking legalnych bukmacherów i porównywać dostępne oferty powitalne oraz promocje dla stałych klientów. To duże udogodnienie dla graczy, którzy szukają optymalnego bukmachera.

Gdzie można oglądać galę AlkoMaster?

Gala jest transmitowana w formacie PPV, a zatem widzowie muszą najpierw wykupić dostęp. Można to uczynić na stronie Alkomaster.tv. Dostępne są dwa pakiety: standardowy i premium. Ten drugi oferuje dłuższy dostęp do gali po jej zakończeniu, a jednocześnie pozwala na śledzenie dodatkowych materiałów, których nie obejmuje pakiet standardowy. Za pakiet standard należy zapłacić ok. 20 zł. Wydarzenie AlkoMaster jest dostępne tylko dla osób pełnoletnich.

Alkomaster można było oglądać w systemie PPV w czasie rzeczywistym.

Jaka będzie przyszłość Alkomaster?

Bardzo trudno ocenić aktualne szanse Alkomaster na Polskim rynku. Faktycznie, sama gala przyciągnęła sporą ilość osób, która postanowiła zamówić PPV w celu obejrzenia tego pojedynku. Niemniej jednak opinie i oceny gali zarówno w jej trakcie jak i po jej zakończeniu nie pozostawiły żadnych wątpliwości. Alkomaster to gala, która miała wielki potencjał. Jednak dobór osób, szczególnie z popularnego programu Warsaw Shore okazał się strzałem w kolano tej właśnie federacji. Jak okazało się bowiem w praktyce, większość osób  prowadzących galę nie miała ku temu żadnych kompetencji, a także jakość samych wypowiedzi nie pozostawiał wątpliwości co do tego, że prowadzący mogli spożywać alkohol podczas całego wydarzenia. Najlepiej pod względem prowadzenia gali wypadł jednak Trybson, który pokazał swoje doświadczenie a także jakość pracy.

Największym minusem pierwszej gali Alkomaster okazała się „najebana kozetka”, która zupełnie nie spełniła swojej roli. W trakcie wywiadów uczestnicy często musieli borykać się z przerywaniem wypowiedzi przez osoby, które uczestniczyły właśnie w tym przedsięwzięciu jako prowadzący ten właśnie kącik informacyjny. Oprócz tego, podczas „najebanej kozetki” miało miejsce kilka incydentów. Między innymi „Psychotrop„, czyli jeden z zawodników musiał być wyprowadzony przez ochronę, ponieważ zupełnie nie kontrolował tego, co mówi. Niemniej jednak, największym rozczarowaniem tego elementu była bez wątpienia trójka prowadzących, która nie dawała rozmawiać swoim gościom, a także przerywała im, oraz często zachowywała się w stosunku do swoich gości zupełnie nagannie.

Wielki potencjał Alkomaster – czy gala Alkomaster podbije Polskę?

Alkomaster udowodnił jednak, że w Polsce jest miejsce na tego typu galę. Nie znamy na dzień dzisiejszy wyników PPV z uwagi na duże kontrowersje, które wywołała sama gala. Jedną z największych jest sytuacja w której jedna z zawodniczek trafiła na OiOM i tam walczyła o swoje zdrowie, po bardzo dużym zatruciu. O sytuacji wypowiedział się już nawet Marcin Najman, który skomentował całość jako „niedopuszczalne widowisko” z którym zamierza walczyć. Popularny celebryta sportowy postanowił także przypomnieć ostatnie wydarzenia na gali Punchdown i zapowiedział ze swojej strony ostrą walkę z całym światem gal freak, które nie są związane stricte ze sportem, który dopuszczany jest przez ogólnoświatowe federacje na świecie. Marcin Najman informował także, iż już jest po rozmowach z wiceministrami, których kompetencje mieszczą się w ramach tego, aby móc działać właśnie na polu prawnym w tę stronę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem