Ależ bramka Grzegorza Krychowiaka! Lepiej się nie dało!

27.02.2021
27 lutego 2021 roku zapisze się do historii polskiego sportu. Piotr Żyła mistrzem świata, Iga Świątek wygrywa turniej WTA, Robert Lewandowski strzela dublet i ustanawia rekord w Bundeslidze (28 bramek po 22 meczach), a swoją cegiełkę do biało-czerwonego łuku triumfalnego dołożył Grzegorz Krychowiak.

Środkowy pomocnik Lokomotivu Moskwa przyjął wysoką piłkę na klatkę piersiową, sprowadził futbolówkę do ziemi i huknął z całej siły. I to jak! Piłka „zerwała pajęczynę” w bramce rywali Loko, nie można było jej uderzyć lepiej. Trafieniem Polaka zachwycał się między innymi oficjalny profil ligi rosyjskiej na Twitterze.

Piękna bramka Grzegorza Krychowiaka:

Polak ustalił tym samym wynik derbowego meczu z CSKA Moskwa. Lokomotiv zwyciężył 2:0, a prowadzenie objął bardzo szybko. Już w czwartej minucie zespół Krychowiaka na prowadzenie wyprowadził Vitaly Lisakovich. „Krycha” podwyższył tuż przed przerwą, w 41. minucie. W składzie gospodarzy cały mecz rozegrał Maciej Rybus.