„ALEX” i „mezii” zaprezentowani jako nowi zawodnicy Fnatic

Plotki potwierdzone! Fnatic zdecydowało się na stworzenie międzynarodowego składu, a jego częścią został Alex „ALEX” McMeekin i William „mezii” Merriman.

Ostatnie miesiące w wykonaniu Fnatic nie należą do najlepszych. Trzy rozstania z zawodnikami oraz słabe wyniki na wielkich turniejach spowodowały, że legendarna organizacja aktualnie zajmuje odległe 60. miejsce w rankingu HLTV. Po opuszczeniu drużyny przez „Goldena”, „Flushę” i „JW” rozpoczęły się spekulacje o ewentualnych wzmocnieniach, które mogą przeprowadzić „czarno-pomarańczowi”.

Zobacz również: Znamy szczegóły jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski

Sporo mówiło się o zakończeniu prowadzenia wyłącznie szwedzkiej drużyny i postawieniu na skład międzynarodowy. Tydzień temu okazało się, że z organizacją negocjuje dwóch zawodników z Wielkiej Brytanii – Alex „ALEX” McMeekin i William „mezii” Merriman. Obaj do kwietnia byli związani z Cloud9, jednak ich kontrakty zostały rozwiązane. „mezii” w tym czasie nawiązał współpracę z Endpoint CeX, a „ALEX” pozostał wolnym zawodnikiem. Teraz znów będą reprezentować te same barwy. Na debiut będziemy musieli poczekać 13 dni – dokładnie 16 sierpnia rozpocznie się 14. sezon ESL Pro League.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem