Aleksi „Aleksib” Virolainen znalazł się na celowniku G2 Esports!

Według ostatnich informacji G2 Esports jest zainteresowane pozyskaniem "m0NESY'ego". Wygląda jednak na to, że "Samuraje" mają również chrapkę na Aleksiego "Aleksib" Virolainena.

Koniec roku to zawsze okres, w którym nawet najlepsze ekipy Counter Strike’a na świecie decydują się na zmiany kadrowe. Mimo, że G2 ma za sobą udane tygodnie zwieńczone występem w finale PGL Major Stockhom 2021, to coraz więcej źródeł informuje o ewentualnych roszadach w zespole. Sporo mówi się o pozyskaniu Ilyi „m0NESY;ego” Osipova, jednak na celowniku „Samurajów” znalazł się również inny gracz.

Zobacz również: „Jackinho” wolnym agentem. Kontrakt Szweda z Fnatic wygasł

Według „neLa” z serwisu 1pv.fr organizacja Carlosa „ocelote” Rodrigueza chciałaby pozyskać Aleksiego „Aleksib” Virolainena z OG. Fin reprezentuje te barwy od 2019 roku i od tego czasu prezentuje się bardzo solidnie. W kwietniu 24-latek przedłużył kontrakt z organizacją, więc ewentualny transfer nie będzie prosty, ponieważ G2 musiałoby wpłacić odstępne. Na ten moment „Samuraje” przygotowują się jednak do IEM Winter 2021, więc decyzje zapadną najprawdopodobniej w okresie świąteczno-noworocznym.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem