Aleksi „⁠allu⁠” Jalli zapowiedział powrót do profesjonalnej gry!

Aleksi „⁠allu⁠” Jalli nie wytrzymał zbyt długo bez Counter Strike'a. Fiński zawodnik po zaledwie dwóch miesiącach zapowiedział powrót do profesjonalnej gry.

Dokładnie 12 czerwca jedna z legend fińskiego Counter Strike’a zapowiedziała przerwę od zmagań na najwyższym poziomie. Mowa oczywiście o Aleksim „⁠allu⁠” Jallim, który od marca 2018 roku reprezentuje barwy ENCE. 29-latek zawiesił swoją karierę ze względu na chęć odpoczynku od strzelanki wyprodukowanej przez Valve. Jego miejsce w drużynie zajął więc Olek „hades” Miskiewicz.

Zobacz również: Anonymo nie dało rady. Polacy spadają do ESEA Advanced

Wzięcie przerwy na początku roku było dobrą decyzją, jednak czas wrócić do pracy. Jeśli ktoś potrzebuje doświadczonego i zmotywowanego zawodnika, dajcie znać! – pisze „allu” na swoim Twitterze.

Po zaledwie dwóch miesiącach „allu” ogłosił jednak powrót do gry. Miejsca w składzie ENCE jednak nie odzyska, gdyż „hades” podpisał już kontrakt z organizacją. Z tego powodu Fin będzie musiał poszukiwać nowych wyzwać poza rodzimą organizacją.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem