Aleksandr Hleb wznawia karierę. Białorusin zagra w Bahrajnie

Przerwa Aleksandra Hleba od futbolu nie trwała zbyt długo. Białoruski piłkarz po roku powrócił do aktywnej gry i został zawodnikiem Al Khalidiya z Bahrajnu.

Na początku maja Aleksandr Hleb skończył 40 lat. Ponad rok temu, dokładnie 13 marca, jeden z najwybitniejszych białoruskich piłkarzy odwiesił buty na kołek. Ostatnie lata kariery spędził w ojczyźnie reprezentując barwy BATE Borysów oraz Islochu Mińsk. Były zawodnik Arsenalu i FC Barcelony jak widać nie może jednak żyć bez piłki i postanowił wznowić karierę.

Zobacz również: Oficjalnie: Sergio Ramos nowym piłkarzem Paris Saint-Germain!

Hleb związał się bowiem kontraktem z bahrańską Al Khalidiyą. Jest to bardzo młody twór, który powstał zaledwie rok temu. W swoim premierowym sezonie udało im się awansować do Bahraini Premier League, w której będą rywalizować z dziewięcioma innymi zespołami. Szczegóły kontraktu Białorusina z klubem nie są znane – nie wiemy nic o jego długości oraz kwestiach finansowych.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem