Aleksander „zeek” Zygmunt zasila dywizję VALORANT w G2 Esports!

Wielkie zmiany w dywizji VALORANT w G2. Jakiś czas temu organizacja pożegnała się z Davidem "davidp" Prinsem i zapowiedziała poszukiwania nowego zawodnika. Teraz już wiemy, że jest nim Aleksander "zeek" Zygmunt.

Plotki o ewentualnym pozyskaniu „zeek’a” przez G2 pojawiły się zaraz po odejściu Davida „davidp” Prinsa. Taką decyzję władze G2 podjęły po nieudanym turnieju VALORANT First Strike EU, w którym udział brał również Zygmunt. Zespół „paTiTka” był faworytem do zgarnięcia tytułu, jednak zmagania zakończyli już w półfinale. „zeek” występował ostatnio w sklejce pod nazwą nolpenki, z którym dotarł do ćwierćfinału.

Zobacz również: „paTiTek” będzie miał polskiego kolegę w zespole? „zeek” blisko G2!

19-latek swoją przygodę w esporcie zaczynał w Fortnite. Doświadczenie z battle royale’a od Epic Games Studio zdecydowanie pomogło w VALORANT i już od premiery gry Polak brylował na serwerach. Świetna forma w grach rankingowych i podczas przygody z zespołem nolpenki przyciągnęła uwagę G2, które zdecydowało się na transfer „zeeka”.

Dywizja VALORANT w G2 prezentuje się zatem następująco:

  • Oscar „mixwell” Cañellas
  • Patryk „paTiTek” Fabrowski
  • Jacob „pyth” Mourujarvi
  • Ardis „ardiis” Svarenieks
  • Aleksander „zeek” Zygmunt

https://twitter.com/G2esports/status/1351212705630326789

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem