Al-Nassr zwolni gwiazdę, aby zarejestrować Cristiano Ronaldo!

Cristiano Ronaldo nie mógł być zarejestrowany przez Al-Nassr ze względu na limit obcokrajowców. Z tego powodu postanowiono... rozwiązać kontrakt jednej z gwiazd zespołu!

Mimo, że Cristiano Ronaldo został zaprezentowany w barwach Al-Nassr już kilka dni temu, to wciąż nie doczekaliśmy się debiutu Portugalczyka. Okazało się, że saudyjski klub nie mógł zarejestrować swojego nowego nabytku, ponieważ osiągnęli oni limit obcokrajowców w zespole. Z tego powodu postanowiono więc rozwiązać kontrakt jednej z gwiazd drużyny.

Zobacz również: Zinédine Zidane odmówił prowadzenia trzech reprezentacji!

Al-Nassr postanowiło zakończyć współpracę z Vincentem Aboubakarem w trybie natychmiastowym.

Aboubakar dołączył do zespołu latem 2021 roku, kiedy to wygasł jego kontrakt z tureckim Beşiktaşem. Kameruńczyk w zespole zdążył rozegrać 39 spotkań w których zanotował 13 trafień i 6 asyst. Klub mial poinformować AFP o wypłacie rekompensaty finansowej dla piłkarza za przedwczesne zerwanie kontraktu. Według najnowszych plotek napastnik zaczął rozglądać się za nowym klubem i prawdopodobnie po raz trzeci w karierze wyląduje we wcześniej wspomnianym Beşiktaşie. 30-latek musi jednak ustalić szczegóły kontraktu – mówi się, że liczy on na ponad 2.5 miliona euro za rok gry.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem