Aktualizacja rankingu HLTV. x-kom AGO wypada z czołowej trzydziestki

Złe informacje dla fanów x-kom AGO. "Jastrzębie" po poniedziałkowej aktualizacji rankingu HLTV wypadli poza najlepszą trzydziestkę.

Na polską ekipę w TOP 30 czekaliśmy bardzo długo. Ta sztuka udała się zawodnikom x-kom AGO, którzy kilka tygodni temu dostali się do światowej czołówki. W poniedziałek ekipa „Jastrzębi” zanotowała jednak spory spadek (o 5 pozycji) i znalazła się na 33. lokacie. Znaczący awans uzyskało Anonymo (na 43. miejsce), które w ubiegłym tygodniu wywalczyło awans do 3. edycji Flashpoint. Awans drużyny Janusza „snaxa” Pogorzelskiego pozwolił im przeskoczyć Wisłę All in! Games Kraków, która w najnowszym rankingu notowana jest na 44. miejscu.

Zobacz również: „oskarish” wraz z Endpoint wygrywa ESL Premiership Spring 2021

W ścisłej czołówce nie doszło do większych zmian. Podium pozostało nieruszone, a miejscami zamieniło się Na’Vi i Virtus.pro (4. i 5. lokata). Niewielki awans zanotowało również G2 (z 9. na 8. miejsce) i tym samym wyprzedzili Team Liquid. Roszad w TOP 10 możemy spodziewać się w przyszłym tygodniu, gdyż w najbliższy weekend rozegrane zostaną play-offy DreamHack Masters Spring 2021.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem