Akshan niedostępny na tegorocznych mistrzostwach świata

Riot Games nie zwlekał z decyzją w sprawie Akshana. Nowy bohater, który niedawno został dodany do League of Legends, będzie niedostępny podczas play-offów LEC oraz tegorocznych Worlds.

Dodanie do gry Akshana wywołało spore kontrowersje wśród esportowej społeczności League of Legends. Według wielu – zarówno graczy jak i profesjonalnych esportowców – nowy strzelec jest niezbalansowany i nie wyobrażano sobie, aby był dostępny w tegorocznych rozgrywkach najwyższego szczebla. Władze LEC zdecydowały więc o wykluczeniu bohatera z play-offów letniego splitu.

Zobacz również: „Selfmade” gra dalej! Vitality awansowało do play-offów LEC

To jednak nie koniec dyskusji na temat Akshana. Brak obycia ze Zbuntowanym Strażnikiem ekip z Europy mogłoby znacząco wpłynąć na wyniki tych zespołów na mistrzostwach świata. Głos w sprawie zabrał trener G2, Fabian „GrabbZ” Lohmann, który miał nadzieje na nieobecność herosa na Worldsach. Jego „modły” zostały wysłuchane, gdyż Riot Games za pomocą Twittera szefa europejskiego oddziału zakomunikował o wykluczeniu Akshana na Worlds 2021.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem