Akcja z Ekstraklasy hitem internetu! Ma setki tysięcy wyświetleń

Pół-żartem, pół-serio, nie o takiej promocji Ekstraklasy marzyliśmy. Niedzielne spotkanie Cracovii z Zagłębiem Lubin przyniosło sześć bramek, w tym jedną z przewrotki, dwie czerwone kartki i niewykorzystany rzut karny, a na koniec 300 tysięcy wyświetleń na popularnym profilu ma... to. 

„Powiedzmy otwarcie. Czeka nas bardzo trudna przeprawa, by utrzymać się w Ekstraklasie. Głupio to brzmi, wiem, bo z takim zespołem, z takim trenerem i takim budżetem Cracovia nie powinna walczyć o utrzymanie, ale takie są dzisiaj realia” – powiedział po meczu Jakub Kosecki, który ledwie parę dni wcześniej dołączył do zespołu, a już dziś sugeruje, że w „szatni trzeba porozmawiać jak mężczyźni”. Michał Probierz dodaje kibicom otuchy. „W drużynie jest trochę nerwowości, ale wiemy, co musimy poprawić. Zdaję sobie sprawę, że kibice są zmartwieni. Dla mnie, jako trenera, też jest to bardzo trudny okres, ale już nie raz tego doświadczyłem”. Patrząc na boiskowe poczynania Pasów, trudno dostrzec, że idzie to w dobrym kierunku, a drużyna robi progres. Jej styl gry wygląda zatrważająco podobnie, jak wiosenna zdobycz punktowa. 

Symbolicznym hitem internetu stała się wczoraj sytuacja pod bramką Zagłębia, w której jeden z piłkarzy Pasów trafia z bliska w bramkarza i w efekcie sam nokautuje się uderzeniem piłką w twarz.  

Boiskowy komizm sytuacyjny, który mógłby przydarzyć się najlepszym piłkarzom na świecie, w żadnej mierze nie świadczy o czyjejś słabości, ale… budzi uśmiech kibiców. Film na Twitterze, na popularnym profilu „Out of Context Football”, zbierającym śmieszne zdarzenia i wpadki z boisk piłkarskich, zyskał już ponad 310 tysięcy odtworzeń. 

Przed Cracovią teraz dwa bardzo istotne spotkania w ciągu tygodnia. W środę meczu Pucharu Polski z Chojniczanką Chojnice. W weekend mecz z Rakowem Częstochowa, który bardzo nie chce stracić dystansu do lidera. 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem