Aguero podarował kitmanowi… Range Rovera! Dziś można go kupić na eBayu

Sergio Aguero w spektakularny sposób pożegnał się z Manchesterem City. Każdy pracownik klubu otrzymał od niego, w ramach podziękowania, zegarek z grawersem, a w ręce klubowego kitmana trafił jego luksusowy Range Rover. Dziś jest już do kupienia na internetowej aukcji.

Sergio Aguero po zakończeniu sezonu Premier League pożegnał się z Manchesterem City i w następnym sezonie będzie występował w FC Barcelonie, najprawdopodobniej ramię w ramię ze swoim bliskim przyjacielem Leo Messim. Argentyńczyk na odchodne zdecydował się na hojny i bardzo ładny gest, po którym wszyscy pracownicy City zapewne dobrze go zapamiętają. Piłkarz postanowił każdemu pracownikowi klubu, z którym miał okazję pracować, wręczyć zegarek z grawerem, a dodatkowo zorganizował losowanie, w którym główną nagrodą był jego 5-letni Range Rover Evoque.

Szczęśliwym zwycięzcą okazał się człowiek odpowiedzialny za przygotowanie strojów dla drużyny Manchesteru, Ally Marland. Jak się okazuje, otrzymany samochód trafił już na sprzedaż.

Kitman Manchesteru City nie zamierzał jeździć pojazdem, który do niedawna należał do znakomitego napastnika. Pojazd można już licytować na eBayu, a jego aktualna cena wynosi nieco ponad 25 tysięcy funtów. Prawdopodobnie znacząco wzrośnie, bo aukcja posiada wyraźną adnotację, że samochód należał w przeszłości do Aguero, co może być ciekawą gratką dla bardziej majętnych fanów.

Ally Marland uznał, że nie potrzebuje kolejnego samochodu w swoim gospodarstwie domowym, dlatego go sprzeda. Pięć procent z wylicytowanej sumy zdecydował się oddać na cele charytatywne – konkretnie szpital dziecięcy w Chorley.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem