AGO Rogue vs. K1CK Neosurf już pierwszego dnia 6. sezonu Ultraligi!

We wtorek Polsat Games zapowiedział kolejny sezon Ultraligi. Dziś dowiedzieliśmy się jak wygląda harmonogram spotkań i już pierwszego dnia będziemy mogli obejrzeć powtórkę z finału zeszłego sezonu.

Zbliżający się wielkimi krokami 6 sezon Ultraligi na pewno przyniesie fanom ogrom emocji. W ostatnim roku polska ekstraklasa była jedną z najsilniejszych lig regionalnych w Europie i wysłała na EU Masters 3 solidne ekipy – AGO Rogue, K1CK Neosurf oraz 7more7 Pompa Team. Większość wyróżniających się graczy opuściło kraj kosztem francuskiej LFL czy europejskiej ligi mistrzów – LEC. Zespoły dokonały jednak zmian, które, mamy nadzieję, sprostają oczekiwaniom.

Zobacz również: Wraca Ultraliga! Znamy datę rozpoczęcia kolejnego sezonu

Rozgrywki wystartują już we wtorek, 19 stycznia. Organizatorzy zadbali, abyśmy zobaczyli fajerwerki już pierwszego dnia. W ostatnim wtorkowym spotkaniu obejrzymy powtórkę z finału ostatniego sezonu – AGO Rogue zagra z K1CK Neosurf. Dzień otworzy mecz pomiędzy Team ESCA Gaming a 7more7 Pompa Team. W grze zobaczymy również Devils.one, które powraca do gry po przerwie spowodowanej kłopotami finansowymi.

Pełny harmonogram znajdziecie na oficjalnej stronie Ultraligi.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem