AGO Rogue pewne udziału w letniej edycji EU Masters!

Znamy już pierwszego reprezentanta Polski na European Masters. Zostało nim AGO Rogue, które dzięki zwycięstwie z Gentlemen's Gaming zapewniło sobie pierwsze miejsce w fazie zasadniczej Ultraligi.

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia 6. sezonu polskiej ekstraklasy w League of Legends, czyli Ultraligi. Do rozegrania zostały już tylko dwie kolejki, które odbędą się w przyszłym tygodniu. O końcowych rozstrzygnięciach wiemy już coraz więcej. Na ten moment z szansami na fazę play-off pożegnało się devils.one, które wygrało zaledwie dwa spotkania.

Zobacz również: „Damonte” wraca do LCS. Amerykanin zagra w Counter Logic Gaming

W środę poznaliśmy za to mistrza fazy zasadniczej. Zostało nim AGO Rogue, które może pochwalić się bilansem 11-1. Fotel lidera na koniec sezonu regularnego pozwala na rozpoczęcie zmagań w play-offach dopiero w finale górnej drabinki, ale co najważniejsze – premiuje drużynę awansem do EU Masters. Akademia „Łotrzyków” jest więc pierwszą ekipą, która zameldowała się w tym prestiżowym turnieju. Przypomnijmy, że Polska dzięki świetnym wynikom w poprzednich edycjach wyśle na EUM aż trzy zespoły. Dwa z nich będą pewne udziału w fazie grupowe, a jeden powalczy o main event w play-inach.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem