AGO Rogue i ESCA niepokonane w pierwszym tygodniu Ultraligi

Za nami pierwszy tydzień rozgrywek nowego sezonu Ultraligi. Na szczycie tabeli znalazło się AGO Rogue oraz Team ESCA, a K1CK Neosurf nie zaznał smaku zwycięstwa.

Po przerwie między splitami wróciliśmy do rozgrywek regionalnych. W ten wtorek rozpoczęła się nasza rodzima Ultraliga, w której rywalizuje 8 najlepszych zespołów z całego kraju. W 5. sezonie mistrzem zostało AGO Rogue, które w finale pokonało K1CK Neosurf. Podium uzupełniło 7more7 Pompa Team, które zniknęło z esportowej mapy Polski.

Zobacz również: SK Gaming bez głównego midlanera na pierwszy tydzień LEC

Mistrzowie ubiegłego sezonu zanotowali świetny start. Ekipa Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego wygrała dwa spotkania, w tym jedno przeciwko wicemistrzom – K1CK Neosurf. Drugi zespół poprzednich rozgrywek zaliczył falstart i poza porażką z Rogue uznali również wyższość Gentleman’s Gaming. Poza RGO w lidze jest jeszcze jedna niepokonana ekipa. Mowa o Team ESCA, która pokonała Komil&Friends oraz Illuminar Gaming. Smaku zwycięstwa nie poznało również devils.one. Potentaci do walki o wyjazd na EU Masters – Illuminar oraz PDW – po pierwszym tygodniu mogą pochwalić się takim samym bilansem (1-1).

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem