AGO kontra StylDunów o awans do kolejnego etapu Snow Sweet Snow

Przed nami już tylko jedna kolejka spotkań w ramach drugiego etapu Snow Sweet Snow. Awansu pewna jest jedna polska drużyna, gdyż w meczu o wszystko x-kom AGO podejmie StylDunów.

Od początku tygodnia rozgrywane są spotkania w ramach drugiego etapu Snow Sweet Snow 2. 16 drużyn walczyło o 8 miejsc w trzecim etapie turnieju. Świetny start zanotowało x-kom AGO, które wygrało dwa pierwsze mecze, a falstart zaliczył StylDunów, który rozpoczął rozgrywki z bilansem 0-2. AGO miało więc dwie szanse na awans, a StylDunów walczył o pozostanie w grze.

„Jastrzębie” walczyły zagrały dziś z Sinners, jednak czeska formacja okazała się za mocna na Polaków. Czesi dopięli swego po trzymapowym pojedynku i to oni awansowali dalej. Przypomnijmy, że drużyna „RalleNa” przegrała również wczorajsze spotkanie ze SKADE i kolejny mecz będzie decydował o wszystkim.

Zobacz również: Snow Sweet Snow 2: Zwycięstwo StylDunow, porażka x-kom AGO

Od trzeciego dnia przy ścianie stał StylDunów. „byali” i spółka przegrali mecze przeciwko 100 Ping Gods oraz Copenhagen Flames, jednak odbili się od dna i dwa kolejne wpadły na ich konto. Dzięki bilansowi 2-2 nadal mają szanse na awans, jednak w kolejnym meczu podejmą… x-kom AGO! Oznacza to, że w trzecim etapie na pewno zobaczymy jedną polską ekipę.

Mecz pomiędzy StylDunów a x-kom AGO zaplanowany jest na jutro. Zwycięzca zamelduje się w ostatniej fazie Snow Sweet Snow 2.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem