Agent Jorginho: „Dotarła do nas informacja o zainteresowaniu tego klubu”

Wielki transfer Jorginho jeszcze tego lata?! Agent piłkarza w wywiadzie dla Calciomercato.it zdradził, że o jego klienta pytał jeden z największych klubów w Europie.

Jorginho podczas mistrzostw Europy wyrósł na gwiazdę reprezentacji Włoch. Zawodnik Chelsea był filarem środka pola „Azzurrich” i jego forma była jednym z aspektów, który pozwolił Włochom na zdobycie pucharu. Wysoka dyspozycja wzbudziła również dyskusję na temat ewentualnego przyznania 29-latkowi Złotej Piłki. Sam zainteresowany zabrał głos w sprawie i stwierdził, że nie jest najlepszy na świecie, jednak nikt nie wygrał w tym sezonie więcej niż on.

Zobacz również: Arkadiusz Reca zmienia klub w Serie A! Będzie częścią dużej wymiany

Nic dziwnego, że o pomocnika zaczęły pytać europejskie potęgi. W rozmowie z Calciomercato.it agent piłkarza, Joao Santos, opowiedział jaka przyszłość może czekać jego klienta.

Transfer? Wciąż ma dwuletni kontrakt, więc wszystko jest w rękach klubu. Przed nami jeszcze Klubowe Mistrzostwa Świata oraz Superpuchar Europy. Dla piłkarza to ważne cele. Rynek transferowy pozostaje jednak rynkiem transferowym. Jeśli duży klub zgłosi się do Chelsea z poważną ofertą, ta będzie musiała ją rozważyć. Na ten moment wydaje mi się jednak, że Jorginho zostanie w Londynie na kolejny sezon. Juventus? Dotarła do nas informacja o zainteresowaniu tego klubu – powiedział Santos.

Agent powiedział również, że do ich obozu trafiła informacja o zainteresowaniu „Starej Damy”. Powrót do ojczyzny zapewne byłby bardzo kuszącą propozycją, jednak po wcześniejszej wypowiedzi można wywnioskować, że Włoch dobrze czuje się w Londynie. Sam zawodnik chciałby przedłużyć kontrakt z „The Blues”. Jeśli strony nie dojdą do porozumienia, to świeżo upieczony mistrz Europy rozważy powrót do Włoch.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem