Adrien Rabiot nie pomoże kadrze w finale Ligi Narodów

W finale Ligi Narodów przeciwko Hiszpanom Francuzi będą musieli radzić sobie bez Adriena Rabiota. Pomocnik otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19 i nie wystąpi w meczu finałowym.

Już dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się mecz finałowy tegorocznej edycji Ligi Narodów pomiędzy Francją a Hiszpanią. Francuzi w półfinale pokonali Belgów (3:2), a Hiszpanie poradzili sobie z Włochami (2:1). Tym razem Didier Deschamps będzie musiał jednak radzić sobie bez jednego ze swoich podstawowych piłkarzy.

Zobacz również: Donny van de Beek bliski odejścia z United. W grze transfer wewnątrz ligi

Selekcjoner „Trójkolorowych” w finale nie będzie mógł skorzystać z usług Adriena Rabiota. Piłkarz Juventusu w meczu z Belgią rozegrał 75 minut, jednak w starciu z Hiszpanami na pewno go nie zobaczymy. Powodem jest pozytywny wynik testu na koronawirusa. Taka kolej rzeczy oznacza, że Francuz będzie musiał udać się na kwarantannę. Deschamps do dyspozycji będzie miał więc 21 zawodników, ponieważ nie może już powołać nikogo w miejsce 26-latka.

https://twitter.com/lequipe/status/1446871580777328643

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem