Adrian „imd” Pieper pierwszym członkiem dywizji CS:GO Anonymo!

Budowę zespołu trzeba rozpocząć od podstaw. W piątkowy wieczór Anonymo ogłosiło, że trenerem dywizji CS:GO zostanie Adrian "imd" Pieper. Pozostali członkowie drużyny pozostają jeszcze owiani tajemnicą.

W większości przypadków organizacje rozpoczynają przedstawianie od największych gwiazd, które będziemy mogli zobaczyć na serwerach. W tym przypadku było jednak całkiem inaczej, gdyż nowo powstałe Anonymo Esport rozpoczęło prezentacje składu od trenera.

Trenerzy zazwyczaj widnieją na samym końcu listy składu… My jednak uważamy, że to od niego należy zacząć, ponieważ to właśnie ON jest mózgiem tej sekcji. Powitajcie serdecznie Adriana ‚IMD’ Piepera! – możemy przeczytać w komunikacie organizacji na Twitterze

Zobacz również: Cztery drużyny z Polski zagrają w turniejach od Relog Media

Pieper w ostatnim czasie związany był z Illuminar Gaming. Po przesunięciu składu CS:GO na ławkę sekcja zaczęła się sypać – swoje odejście ogłosiło kilku ważnych członków dywizji, w tym Mateusz „sówek” Kowalczyk, który jest głównodowodzącym projektu Anonymo. „imd” jest jednym z najbardziej utytułowanych trenerów w kraju. W swojej karierze współpracował z takimi organizacjami jak x-kom team, PACT czy właśnie Illuminar Gaming. Na ten moment nie wiemy jednak jaka piątka będzie reprezentować barwy nowej organizacji.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem