Adam Nawałka dementuje plotkę o kadrze… Kosowa! Zdecydowana reakcja

W środę w mediach gruchnęła wiadomość mówiąca o tym, że Adam Nawałka jest zainteresowany powrotem do pracy w roli selekcjonera, jednak zgłosił chęć objęcia reprezentacji... Kosowa. Dziś 64-latek w jednoznacznych słowach dementuje: to bzdura.

Adam Nawałka jeszcze w okresie świątecznym wyraził chęć pomocy PZPN i powrotu do kadry, po ucieczce Paulo Sousy. Niektórzy twierdzą, że Cezary Kulesza sondował tę opcję jak tylko spostrzegł, że Portugalczyk może grać na dwa fronty. Niespodziewanie nazwisko Nawałki wypłynęło w zupełnie innym kontekście. Kosowski dziennik „Koha Ditore” wymienił dwóch trenerów, którzy rzekomo zgłosili chęć poprowadzenia kadry Kosowa. Mieli to być Włoch Roberto Donadoni oraz wspominany wyżej Nawałka. Zaskakująca wydawała się nie tyle sama plotka, co moment, w którym powstała. Akurat kiedy były selekcjoner reprezentacji Polski pozostaje głównym faworytem do podpisania kontraktu z PZPN, a nowy prezes związku analizuje dostępne opcje.

Dziennikarz serwisu meczyki.pl, Tomasz Włodarczyk, skontaktował się z Nawałką, który bardzo zdecydowanie dementuje.

To bzdura. Nie wiem skąd się biorą takie informacje, ale nigdy nie zgłaszałem chęci pracy w reprezentacji Kosowa.

W przeszłości Nawałka otrzymywał już egzotyczne oferty z Azji czy Cypru, jednak w ostatnim czasie nie starał się o angaż. Mówi się, że mocno przejął się pandemią COVID-19 i nie spieszyło mu się do powrotu. Dla reprezentacji Polski zrobiłby wyjątek, co jasno zadeklarował w ostatnich dniach, mówiąc, że kadra biało – czerwonych zawsze ma priorytet, a on jest gotowy pomóc.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem