Acend się nie zatrzymuje! Ekipa „starxo” z awansem do VCT Challengers

Kwalifikacje do VALORANT Champions Tour Stage 2 Challengers 1 za nami. Spośród wszystkich Polaków biorących udział w przedbiegach do turnieju tylko Patryk "starxo" Kopczyński wywalczył awans do turnieju.

Do ostatniego dnia kwalifikacji do VCT Challengers dotarło sześciu Polaków. Pięciu z nich występowała w niezrzeszonym zespole KLĄTWA, a pozostały, Patryk „starxo” Kopczyński występuje pod szyldem Acend. W meczach o awans KLĄTWA podejmowała Vitality, a Acend grało z Giants Gaming.

Zobacz również: G2 z kolejnym potknięciem. W walce o VCT Challengers pozostało 6 Polaków

Ekipa „starxo” przez kwalifikacje przeszła jak burza. Drużyna Polaka wygrała wszystkie sześć meczów, razem z meczem o awans przeciwko Giants, bez straty mapy. Awansu nie wywalczyła jednak polska KLĄTWA. Drużyna Kamila „krytyq” Dudka po bardzo zaciętym spotkaniu przegrała z Team Vitality wynikiem 1:2. Oznacza to, że „starxo” będzie jedynym zawodnikiem z naszego kraju, który zagra w VALORANT Champions Tour Stage 2 Challengers 1. Rozgrywki rozpoczną się już 6 kwietnia i potrwają trzy dni. Dwie najlepsze ekipy wywalczą awans do finałów Challengers.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem