9INE gorsze od drużyny mhL’a. Polacy odpadają z EPL Conference

Niestety, 9INE nie wywalczy slotu w Pro Lidze poprzez EPL Conference. Zespół "hadesa" uległ w starciu z Endpoint "mhL'a" i odpadł z turnieju.

Od kilku dni rozgrywane są mecze w ramach 17. sezonu EPL Conference, który jest furtką do kolejnej edycji Pro Ligi. Awans uzyskają aż trzy zespoły, jednak dwa są już wyłonione – mowa o Eternal Fire oraz sAw. Walka toczy się więc w dolnej drabince o ostatnie miejsce w tych prestiżowych zawodach. Szanse na jego zdobycie miało 9INE, które po zwycięstwie z Sinners mierzyło się z Endpoint Miłosza „mhL” Knasiaka.

Zobacz również: es3tag za raina w FaZe podczas turnieju BLAST Premier

Mecz rozpoczął się na de_overpass, a na jego początku to brytyjska organizacja była stroną dominującą – świadczy o tym wynik 6-0 po pierwszych 6 rundach. W pewnym momencie nasi rodacy nawiązali kontakt i osiągnęli nawet wynik 11:12, jednak to nie wystarczyło i Endpoint dopisało sobie pierwszy punkt mapowy. Całkiem inaczej wyglądało jednak de_vertigo – po wyrównanej pierwszej połówce 9INE zaprezentowało prawdziwy pokaz siły po stronie atakującej wygrywając mapę wynikiem 16:11. Wszystko miało się więc rozstrzygnąć na de_ancient na którym „mhL” i spółka byli o niebo lepsi od zespołu „Goofy’ego”. Na koniec „decidera” na tablicy widniał wynik 16:3 dla Endpoint, które zachowało szanse na awans do EPL, a 9INE tym samym zakończyło udział w turnieju.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem