5 milionów euro za piłkarza Rakowa! Klub już podjął decyzję

Jeden z liderów Rakowa Częstochowa znalazł się na celowniku francuskiego Montpellier, gotowego zapłacić 5 milionów euro - twierdzi Piotr Koźmiński ze Sportowych Faktów WP. Klub z Częstochowy nie zamierza wykonać ruchu.

Obiektem zainteresowania Montpellier stał się bramkarz lidera Ekstraklasy – Vladan Kovacevic. Wokół wysoko cenionego Bośniaka kręcą się już znacznie większe piłkarskie marki, a dodatkowo atmosferę pompują jego agenci. Dość przypomnieć jak przedstawiciel piłkarza publicznie oferował go Bayernowi Monachium, przekonując, że to topowy talent w Europie i godne zastępstwo Manuela Neuera.

Ostatecznie, Kovacevic wciąż pozostaje w Rakowie, gdzie ma wielkie szanse zdobyć mistrzostwo Polski w bieżącym sezonie. Do klubu wpływają jednak kolejne oferty transferowe.

Według Piotra Koźmińskiego, Montpellier było gotowe zapłacić za bramkarza 5 milionów euro, jednak Raków nie zaakceptował propozycji.

Wydaje się, że lider tabeli Ekstraklasy nie zamierza sprzedawać jednego ze swoich liderów w trakcie rozgrywek, ponieważ miałby problem ze znalezieniem godnego zastępstwa.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem