2 miliony dolarów w puli tegorocznego Majora w CS:GO!

Mamy potwierdzenie - Major odbędzie się w 2021 roku! Valve ogłosiło w czwartek, że kolejny turniej rangi Major rozegrany zostanie w Sztokholmie, a pula nagród wyniesie aż 2 miliony dolarów.

Fani Counter Strike’a mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Po długiej przerwy od turniejów najwyższej rangi przyszedł czas na ogłoszenie kolejnych rozgrywek. W dniach 23 października – 7 listopada 2021 roku odbędzie się PGL Major Stockholm 2021. Co prawda jeszcze pod koniec zeszłego roku Valve potwierdziło, że zrobi wszystko, aby zorganizować ten turniej, jednak nie podawano żadnych konkretów. Teraz znamy już wszelkie kwestie organizacyjne nadchodzących rozgrywek.

Zobacz również: Cztery drużyny z Polski zagrają w turniejach od Relog Media

Ostatni Major (StarLadder Berlin Major 2019) odbył się w trzecim kwartale 2019 roku, więc przerwa od najważniejszych turniejów w scenie CS:GO potrwa ponad dwa lata. Co ciekawe, pula nagród w tym roku wzrośnie do dwóch milionów dolarów. Organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby w zawodach wzięła udział publiczność. Na ten moment czekamy jeszcze na informacje na temat kwalifikacji do turnieju.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem