13 zawodników Celticu oraz trener wysłani na kwarantannę

Decyzja o wyjeździe zespołu Celticu Glasgow do Dubaju wywołała wiele kontrowersji w Szkocji. Obawy były słuszne - obrońca Christopher Jullien otrzymał pozytywny test na koronawirusa. Trener zespołu i 13 innych zawodników zostało odesłanych na samoizolację.

Ostatnio władze Szkocji zdecydowały się na kolejny lockdown na terenie całego kraju. Przy obecnej sytuacji tym bardziej dziwi fakt decyzji Celticu Glasgow o wyjeździe do Dubaju. Przez nieprzestrzeganie obowiązujących zasad ukarano już kilka klubów i piłkarzy, jednak „Celtom” najwidoczniej to nie przeszkadzało.

Zobacz również: Gwiazdy Atletico zaskoczyły jadąc na trening. Niecodzienny widok!

Po powrocie z Dubaju klub potwierdził, że jeden z ich zawodników – Christopher Jullien – otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Był to jedyny pozytywny wynik w zespole, jednak przez bliski kontakt z zakażonym zostali odesłani na kwarantannę. Wśród osób objętych samoizolacją jest między innymi trener zespołu. Klub w oświadczeniu podkreśla, że przestrzega wszelkich restrykcji i przystąpi do dzisiejszego meczu z Hiberian. Start spotkania o godzinie 20:45.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem