13-latek nowym nabytkiem akademii Natus Vincere

Natus Vincere stara się wyszukiwać nieoszlifowane diamenty ukraińskiej sceny jeszcze przed eksplozją ich talentu. Organizacja zdecydowała się na pozyskanie 13-letniego Adama „froz1ka” Nagornego.

Esport rozwija się w zastraszająco szybkim tempie. Najlepsi zawodnicy zaczynają błyszczeć już we wczesnym wieku nastoletnim, a organizacje nie są ślepe na ich dobre występy. Świetnym przykładem może być 16-letni Ilya „m0NESY” Osipov, który jest zawodnikiem Na’Vi Junior. Ukraińska drużyna nie zamierza się jednak zatrzymywać i zakontraktowała kolejnego młodzika.

Zobacz również: Szczęście Anonymo. Polacy utrzymali się w ESEA Premier

Wybór padł na Adama „froz1ka” Nagornego, który ma zaledwie 13-lat. Mimo młodego wieku rozegrał już ponad 2500 meczów na platformie FACEIT i może pochwalić się 3000 punktów rankingowych. Nagorny nie reprezentował wcześniej żadnych barw, a akademia Natus Vincere będzie jego pierwszym poważnym zespołem. Sam zawodnik nie kryje zadowolenia z nawiązania współpracy z organizacją i uważa, że będzie to krok, który pozwoli mu wejść na wyższy poziom.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem