Tomas Petrasek z Rakowa w TOP 10 najsilniejszych piłkarzy FIFA 21!

Przed kilkoma dniami EA Sports uchyliło rąbka tajemnicy przed premierą nowej edycji kultowej gry FIFA. Twórcy produkcji, która elektryzuje graczy i fanów futbolu na całym świecie, pokazali karty stu najlepszych zawodników w debiutującej wkrótce edycji FIFA 21. Oto dziesiątka najsilniejszych piłkarzy! W ich gronie znalazł się przedstawiciel Ekstraklasy: Tomas Petrasek.

„Wiele razy słyszałem, że jestem za wysoki, zbyt wolny, że koordynację mam słabą. Nikt nie dostrzegał że przy ciężkiej pracy, na którą byłem gotowy, moje warunki fizyczne można wykorzystać i uczynić z nich atut” – mówił niegdyś w wywiadzie dla Weszło! obrońca Rakowa, Tomas Petrasek. Uczynił na tyle, że wiosną otrzymał nawet powołanie do szerokiej kadry Czech. A i w polskiej lidze jest absolutnie pozytywnie kojarzoną postacią. Jego warunki fizyczne, na które składają się 2 metry wzrostu i 102 kilogramy wagi, docenili także twórcy najnowszej edycji gry FIFA.

Tomas Petrasek znalazł się w TOP 10 najsilniejszych piłkarzy w FIFA 21! Numerem jeden, bez zaskoczenia, okazał się potężnie zbudowany Adebayo Akinfenwa.

Tak oto wygląda dziesiątka zawodników, którzy w nowej edycji gry otrzymali najwięcej punktów dla cechy „Siła”.

  1. Adebayo Akinfenwa – 97 strength
  2. Daryl Dike – 96 strength
  3. Romelu Lukaku – 95 strength
  4. Alexander Vukotić – 95 strength
  5. Armando Méndez – 95 strength
  6. Obbi Oularé – 94 strength
  7. Tomáš Petrášek – 94 strength
  8. Stefan Maierhofer – 94 strength
  9. Felipe Carvalho – 94 strength
  10. Florian Ballas – 94 strength

Numer jeden dla Akinfenwy nie jest żadną sensacją. Piłkarz angielskiego Wycombe Wanderers został jednocześnie bardzo skromnie obdarzony punktami w innych piłkarskich przymiotach.

 

W czołówce znajdziemy także m.in. Romelu Lukaku. Punkt więcej od niego przyznano zaledwie 20-letniemu Darylowi Dyke’oi z amerykańskiego Orlando City FC.

Trzej najszybsi piłkarze w FIFA 21!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem