10 najpiękniejszych goli sezonu we Francji. Przemysław Frankowski doceniony!

Runda jesienna sezonu Ligue 1 obfitowała w piękne trafienia. Co ciekawe, stworzonej przez nas subiektywnej listy 10 najładniejszych bramek nie zdominowali piłkarze Paris Saint Germain.

Z przytupem z francuską Ligue 1 przywitał się Przemysław Frankowski, który debiutancką rundę zamknął wynikiem 4 goli oraz 4 asyst. Jedną z jego bramek z czystym sumieniem umieszczamy w naszym zestawieniu „the best of” całej jesieni. Odnotowujemy także trafienie Leo Messiego – jedyne jak dotąd w lidze francuskiej, które (tu akurat nieco na wyrost) zostało wybrane od razu bramką miesiąca listopada. Pozostałe piękne gole to robota zawodników niekoniecznie z pierwszych stron gazet, tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z nimi. Zapraszamy do komentarzy w naszych postach na Twitterze i Facebooku – które bramki podobały Wam się najbardziej. Poniższa kolejność – zupełnie przypadkowa.

Jean Onana vs Montpellier:

Leo Messi vs Nantes:

Randal Kolo Muani vs Angers:

Przemysław Frankowski vs Marsylia

Kamal Deen Sulemana vs Metz

Miguel Trauco vs Troyes

Teji Savanier vs Metz

Bamba Dieng vs Strasbourg

 

Wahbi Khazri vs Metz

Lucas Paqueta vs Clermont

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem