Pierwsze śliwki robaczywki? Lepiej być nie mogło!

Znacie powiedzenie “Pierwsze śliwki robaczywki, prawda”? No własnie – my też myśleliśmy, że inauguracja Pucharu Świata w wykonaniu naszych skoczków może być średnia, bo to przecież pierwsze zawody, podczas których wszystko może się zdarzyć. Tymczasem za nami bardzo dobry weekend, który zwieńczyło drugie miejsce Kamila Stocha w pierwszym konkursie indywidualny. Reszta drużyny? Również bardzo dobrze! Karuzela rozkręciła się na dobre!

Kibice “zrzucą się” na…nowego hokeistę

O przywiązaniu kibiców do ukochanego klubu i pomaganiu mu w ciężkich momentach można by napisać kilka doktoratów. Tylko w ostatnich miesiącach sympatycy Widzewa pobili rekord w ilości zakupionych karnetów, mimo że zespół gra zaledwie na 4 poziomie rozgrywkowym, fani Wisły Kraków zasłynęli akcją #12BOHATER, a środowisko kibicowskie pomogło w ocaleniu klubu siatkówki w Trójmieście. Klubem który został stworzony przez kibiców dla kibiców jest MH Automatyka Gdańsk, kultywujący tradycje Stoczniowca. Ostatnio władze klubu wpadły na nietypowy pomysł jak wzmocnić kadrę zespołu.

Sezon olimpijski czas zacząć – na skoki czekała cała Polska!!!

Fani skoków narciarskich w końcu się doczekali – jutrzejsze eliminacje do konkursu w Wiśle rozpoczną sezon 2017/2018. Sezon, z którym, mając na względzie świetne wyniki sprzed roku, wiążemy tak wielkie nadzieje. Sezon olimpijski. Sezon w którym brak medalu w Pjongczang odebralibyśmy jako narodową klęskę. Sezon, który rozpocznie się konkursem na polskiej ziemi –  na skoczni imienia Adama Małysza!