Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Puchar Polski: Do gry wchodzą zespoły z Ekstraklasy!

Dla tych wszystkich, którzy bezgranicznie kochają polską piłkę klubową mamy dobre wiadomości. Już dzisiaj będziemy mieli okazję śledzić poczynania polskich drużyn w 1/16 Pucharu Polski. Jest to już faza, do udziału w której przystępują wszystkie drużyny z Ekstraklasy, ale co ciekawe z poprzedniego sezonu. Dlatego też, już w poprzedniej rundzie do gry przystąpiły Wisła Płock

Dla tych wszystkich, którzy bezgranicznie kochają polską piłkę klubową mamy dobre wiadomości. Już dzisiaj będziemy mieli okazję śledzić poczynania polskich drużyn w 1/16 Pucharu Polski. Jest to już faza, do udziału w której przystępują wszystkie drużyny z Ekstraklasy, ale co ciekawe z poprzedniego sezonu.

Dlatego też, już w poprzedniej rundzie do gry przystąpiły Wisła Płock i Arka Gdynia. Ci pierwsi zawiedli na całej linii i po bardzo emocjonującym spotkaniu odpadli przegrywając 3:4 ze Stalą Mielec. Z kolei, zespół z Gdyni gra dalej, ponieważ nie mieli problemów z wyeliminowaniem…Rominty Gołdap (czwarta liga) wygrywając łatwo 4:1.

Prawie wszystkie spotkania tej fazy odbędą się dzisiaj i jutro. Poza tym, jeden mecz w czwartek i 24 sierpnia konfrontacja pomiędzy Piastem Gliwice, a Lechią Gdańsk.

Te rozgrywki, na tym poziomie są ciekawe z dwóch względów. Po pierwsze, o awansie do następnej rundy decyduje tylko jedno spotkanie. Po drugie, nie ma edycji Pucharu Polski, w której brakowałoby niespodzianek. To wszystko sprawia, że warto zobaczyć kilka spotkań.

W ostatnich 6 latach, aż pięciokrotnie po Puchar sięgali piłkarze Legii Warszawa. Czy teraz będzie inaczej?

legia-pucharpolski-laczy-nas-pasja

Dzisiaj naszym zdaniem najciekawiej zapowiadają się spotkania w Bielsku – Białej, gdzie Podbeskidzie gra z Lechem Poznań, oraz mecze Zagłębia Sosnowiec z Wisłą Kraków i Cracovii z Jagiellonią Białystok.

Lech Poznań prezentuje się obecnie katastrofalnie. Piłkarze „Kolejorza” przegrali 3 ostatnie spotkania, tracąc przy tym osiem bramek, a zdobywając tylko jedną. Z drugiej strony, gospodarze z Bielska – Białej wygrali dwa mecze w 1. Lidze i są na jak najlepszej drodze do szybkiego powrotu do Ekstraklasy. Jedno wydaje się być pewne, jeśli Lech przegra, to trener Urban pożegna się na 100% z pracą w tym klubie.

Gracze „Białej Gwiazdy” spróbują przełamać się w Sosnowcu. Łatwo jednak nie będzie. Zespół Wdowczyka przegrał 3 ostatnie mecze w Ekstraklasie, w tym derbowy bój z Cracovią. Jakby problemów było mało, to co chwile docierają do mediów nowe, bynajmniej nie przychylne informacje o właścicielu klubu. To wszystko działa na niekorzyść Wiślaków.

Gracze z Sosnowca, to półfinaliści tych rozgrywek z zeszłego sezonu. Póki co, w rozgrywkach 1. Ligi prezentują się nieźle i z dorobkiem 4 punktów zajmują 4 pozycję. Z całą pewnością podejdą bez respektu do dzisiejszego meczu.

Na deser, starcie dwóch ekstraklasowych drużyn. Zajmująca czwarte miejsce w ligowej tabeli Cracovia podejmuje lidera Jagiellonię Białystok. Kibice „Pasów” przechodzą sporą huśtawkę nastrojów. Najpierw kompromitacja w Lidze Europy, ale ostatnio wygrana w derbach. Jak będzie w Pucharze Polski?

szczepaniak-cracovia-laczy-nas-pasja

Drużyna Michała Probierza w lidze gra świetnie. Naprawdę miło się ogląda ich spotkania. W życiowej formie jest  Konstantin Vassiljev. Do tego niezłą skuteczność prezentuje Fedor Cernych. Zapowiada się fajne widowisko.