Ankiewicz: Messi? To ten od Lays’ów. A tak serio, to ja się nie znam na sporcie

Jaki prezent dostała od taty za igrzyska olimpijskie? Od czego pocą jej się dłonie? Który piłkarz kojarzy jej się z chipsami? Dlaczego podróżuje Blablacarem? Co je na śniadanie i czemu jest uzależniona od kawy? W końcu – dlaczego sama chodzi do kina i jak to się stało, że… w dzieciństwie była podobna do Harry’ego Pottera? Nieco inny niż zwykle wywiad, w którym pewne dwa, dosyć ważne słowa ani razu nie padły. Zapraszam do przeczytania rozmowy z Emilią Ankiewicz.

Leśko: Oszalałem, gdy zobaczyłem dwa dni po walce 19 kilogramów więcej na wadze

Bartosz Leśko to niespełna 22-letni zawodnik trenujący MMA, któremu już dziś wiele osób wróży ogromną karierę. Dlaczego zdecydował się na studiowanie prawa podatkowego? Czy śmiali się z niego koledzy w szkole? Jak to się stało, że mimo tego, iż uprawiał sport, był gruby? Czy dawał ściągać kolegom podczas sprawdzianów? Czego nauczyło go karate? Czy w dzieciństwie był lamusem? Czy jest zazdrosny o swoją dziewczynę? Dlaczego podczas 48 godzin potrafi przytyć 19 kilogramów? Zapraszam do przeczytania rozmowy z Bartoszem Leśko!

Owczarz: Tęskniłam za sportem. Wracałam z wywiadu do domu i zazdrościłam kolegom z maty

Karolina Owczarz to była pięściarka, która w bardzo młodym wieku zdecydowała się zawiesić rękawice na kołku. Po pięcioletniej pracy w Polsacie Sport postanowiła wrócić do czynnego uprawiania sportu, ale zdecydowała się na MMA. Postanowiliśmy umówić się z nią na wywiad i zapytać, dlaczego zdecydowała się na taki ruch. Czy brakowało jej adrenaliny i czy będzie w stanie zrezygnować z obżerania słodyczami dla dobra sprawy. Czy nie szkoda jej ładnej buzi i z kim planuje związać się zawodowym kontraktem. Zapraszamy na “Przy kawie o sporcie” z Karoliną Owczarz.