Barca kontra Chelsea – to musi się udać!

Za nami losowanie par w 1/8 piłkarskiej Ligi Mistrzów. Spodziewaliśmy się wielkich hitów i tak też się stało. Chelsea Londyn podejmie FC Barceloną, a PSG skonfrontuje się z Realem Madryt. To najciekawsze ze starć, ale emocje powinny być również na innych stadionach.

Jak będą szczekać psy w Manchesterze?

– United wygrało derby. – Skąd wiesz? – Mój pies zaszczekał dwa razy, zawsze szczeka dwa razy kiedy United wygrywa.  – A jak szczeka, kiedy wygrywa City? – Nie mam pojęcia, mam go dopiero od sześciu lat… Dowcip mniej więcej tej treści był niezwykle popularny po czerwonej stronie Manchesteru na przełomie wieków. Rzeczywiście, prowadzone przez Sir Alexa Fergusona Czerwone Diabły lały wówczas derbowego rywala z niesłychaną regularnością. Aktualnie kawał stracił jednak na aktualności. Jak będą szczekać dziś psy w Manchesterze?

Michał Sapota: “Nie chcemy robić głupot”[Video]

W czym ma pomóc częstsza obecność Michała Sapoty przy al.Piłsudskiego? Jak bronić się przed pułapką bogactwa w niskich ligach, czy w Widzewie jest gotowa strategia rozwoju klubu i jego struktur? Rozwój Akademii, kontrakty w Widzewie, transfery. Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w obu materiałach video.

Stilić wraca na Reymonta

Przez lata Semira Stilicia poznaliśmy w kilku odsłonach, ale generalnie można wyróżnić dwa główne nurty, jeśli chodzi o jego karierę: gwiazda Ekstraklasy bądź zagubiony grajek…wszędzie poza Polską. Najlepiej, pod względem liczb, wyglądał jego pierwszy okres gry w Wiśle Kraków, w latach 2013-15. Dziś przeciwko Białej Gwieździe przyjdzie mu zagrać w barwach Wisły, tylko że tej z Płocka.