Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Piłka nożna: Hit w Gdańsku, czy Lech wygra po raz kolejny?

Wczoraj Jagiellonia Białystok zaprzepaściła szansę na zdobycie kolejnych trzech punktów i odskoczenia swoim najgroźniejszym konkurentom, jeśli chodzi o rywalizację o mistrzowski tytuł. Bezbramkowy remis z Pogonią na pewno będą chciały wykorzystać drużyny Lecha Poznań, Lechii Gdańsk i warszawskiej Legii. Te dwie ostatnie zmierzą się dzisiaj w bardzo ciekawie zapowiadającym się meczu. Najpierw jednak w Poznaniu

Wczoraj Jagiellonia Białystok zaprzepaściła szansę na zdobycie kolejnych trzech punktów i odskoczenia swoim najgroźniejszym konkurentom, jeśli chodzi o rywalizację o mistrzowski tytuł. Bezbramkowy remis z Pogonią na pewno będą chciały wykorzystać drużyny Lecha Poznań, Lechii Gdańsk i warszawskiej Legii. Te dwie ostatnie zmierzą się dzisiaj w bardzo ciekawie zapowiadającym się meczu.

Najpierw jednak w Poznaniu zagrają ze sobą najlepsza i najgorsza drużyna rundy wiosennej. Jeśli piłkarze „Kolejorza” zaprezentują się tak, jak w ostatnich spotkaniach, to podopieczni Franciszka Smudy nie powinni mieć dzisiaj żadnych szans.

Lech Poznań – Górnik Łęczna ten mecz już o 15:30. Trzeba jednak pamiętać, że często w Ekstraklasie jesteśmy świadkami zaskakujących rozstrzygnięć, a takim na pewno byłoby zdobycie jakichkolwiek punktów przez piłkarzy ostatniej drużyny w ligowej tabeli.

Dużo większe zainteresowanie towarzyszy konfrontacji Lechii Gdańsk z Legią Warszawa. Stadion dzisiaj wypełni się po brzegi kibicami i mamy tylko nadzieję, że zawodnicy dwóch czołowych polskich klubów dostosują się poziomem do oprawy, jaką przygotują fani obu drużyn.

To dla nas normalny mecz o trzy punkty. Oczywiście z bardzo dobrym przeciwnikiem na jego terenie. Z przeciwnikiem, który jest przed nami w tabeli, gonimy go od października, różnica punktowa wciąż się zmniejszała i mamy wreszcie szanse aby go wyprzedzić. Dla nas liczy się zwycięstwo. Z szacunkiem do przeciwnika, ale chcemy wygrać. Wiem, że trener Nowak preferuje ofensywny futbol. Może być to bardzo dobry mecz dla kibiców” – powiedział o dzisiejszym spotkaniu Jacek Magiera cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

A tak do tej rywalizacji podchodzi pomocnik gospodarzy – Rafał Wolski: „Zagramy przy pełnych trybunach i to na pewno będzie inna atmosfera. Będzie to ciekawe spotkanie, pełne emocji. Będziemy chcieli zrobić wszystko, żeby dalej podtrzymać dobrą serie spotkań u siebie i wygrać. Chcemy zmazać to, co było w ostatnich tygodniach i pokazać, że to był wielki wypadek przy pracy. Na mecz z Legią wyjdziemy w stu procentach skoncentrowani, pełni pozytywnej złości, żeby wygrać i zdobyć trzy punkty” – możemy przeczytać na stronie klubu.

Zapowiada się ciekawa niedziela z ekstraklasą. Liczymy, że będzie nam dane oglądać dobre widowiska, które będzie można wspominać przez najbliższe tygodnie. Czy tak się właśnie stanie? Przekonamy się już za kilka godzin.