Juras blog: “Przegląd rzeczy dziwnych”

Pięściarz olimpijski, który swego czasu zapowiadał się na kozaka. Kariery międzynarodowej nie zrobił ale rozgłos w kraju zyskał dzięki niepowtarzalnym wywiadom przed swoimi pojedynkami. No to o ile na początku złote myśli Binkowskiego sprawiały, że pialiśmy ze śmiechu… o tyle teraz w głowach co bardziej rozsądnych ludzi dzwoni alarm, że coś jest jednak nie w porządku.

Juras Blog: Szony…

W sumie pierwsza prostytutka na świecie powinna mieć jakiś pomnik tudzież nazwać jej imieniem jakąś nagrodę w dziedzinie ekonomii.

Typy Jurasa na Galę UFC 217

Dla nocnych marków, a może i Krzyśków oraz Adamów wrzucamy przewidywania Jurasa na dzisiejszą galę UFC. Warto przeczytać, jeśli ktoś chce zarobić. Jeszcze nie jest za późno.

Juras blog: Afera Gamrot-Parke

Ja jednak jestem zdania, że jak już zakładasz pewną maskę, to trzymaj ją na głowie do końca. Ileż to razy widzieliśmy i słyszeliśmy jak „wypruję ci flaki”, „jesteś śmieciem” czy „mam ochotę zrobić jemu krzywdę”…a zaraz po walce przytulanki, buziaczki i piwerko na afterze.

KSW40: podsumowanie Jurasa

Juras po swoim pracowitym weekendzie zebrał myśli i podsumował galę KSW40. Byliśmy na miejscu również z kamerą.

Juras Blog: Zaczynamy show!

Nadszedł oto ten piękny weekend, w którym każdy kibic MMA, fan tego pięknego sportu dozna wielokrotnego orgazmu, rozlanych zostanie miliony litrów piwa, a pizzerie zanotują maksymalne obroty. Nie ma co ukrywać, że jakbym siedział w domu przed telewizorem, to sam bym generował to wszystko. Mam jednak przyjemność brać czynny udział w tych wydarzeniach, z czego oczywiście bardzo się cieszę. Moje hobby, moja pasja już dawno stała się pracą…która stała się moim hobby. Wiem, że są osoby, które splunęły teraz ze złości na chodnik, tudzież dywan czy linoleum, ale naprawdę gówno mnie to obchodzi. Każdy jest kowalem swojego losu. Ja na swój kapkę musiałem zapracować. Dość o mnie, bo to nie ja jestem tutaj atrakcją. Zaczynamy show! Zaczynamy weekend z UFC w Gdańsku i KSW w Dublinie!